Přihlásit se

Ski Fanatic na Seči

Ski Fanatic na Seči

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a my bychom vám rádi představili dalšího člověka, který pochází ze Slatiňan a jehož aktivity jste už pravděpodobně zaregistrovali. Martin Dostál je duší outdoorové organizace Ski Fanatic, kterou původně založil jako lyžařskou škola, čemuž ostatně napovídá i název. Nejdříve (v roce 2010) začali na sjezdovce v Hlinsku s výukou veřejnosti, o rok později oslovili mateřské školy v Chrudimi a ve Slatiňanech a začali pro ně pořádat lyžařské kurzy.

Postupem času rozšířili svoje aktivity a k výuce lyžování a snowbordingu přibyly cyklistické kurzy a kurzy in line bruslení a animační programy pro školy a školky v přírodě. Martin je však „nezmar“, má v hlavě spoustu nápadů, a tak k tomu záhy přibyly ještě letní příměstské tábory, kdy jsou děti od rána do pozdního odpoledne na táboře a domů se chodí pouze vyspat. Na těchto táborech si děti vyzkoušejí různé aktivity, ať už se jedná o tradiční vodní sporty nebo cyklistiku nebo můžou vyzkoušet i celou řadu sportů netradičních – např. O velké oblibě tohoto druhu táborů svědčí to, že krom Slatiňan a Chrudimi, kde tyto tábory začínaly, se letos konají například v Pardubicích, Přelouči, Holicích nebo Ždírci nad Doubravou a dalších místech.

dt

Jak už bylo řečeno, Martin je opravdu akční, a tak není divu, že letos se jejich nabídka rozšířila o další lákadlo. Spolu se svým týmem se podíleli na rekonstrukci srubů v areálu bývalého sečského Junior centra a získali tam skvělé zázemí právě pro školy, školky v přírodě, sportovní kurzy, soustředění nebo rodinnou či skupinovou dovolenou s možností animačního programu plného netradičních zážitků. Nedaleko tohoto areálu je areál pro wakeboarding a vodní lyžování, který organizace Ski Fanatic letos prvním rokem začala provozovat. Krom toho si zde můžete půjčit paddleboardy a vydat se prozkoumat třeba ostrůvek nebo různá zákoutí přehrady. Anebo si půjčit koloběžku a objet přehradu kolem dokola, půjčit segway, šlapací motokáru nebo zaskákat na bundgee trampolíně. Ski Fanatic myslí i na starou známou pravdu, že u vody často vyhládne a součástí areálu je i občerstvení  „U Wejku“,  kde můžete doplnit energii a při tom třeba pozorovat svoje děti, jak pokouší štěstí na vodních lyžích nebo dovádějí ve skákacích hradech.

uwejku

Jak už bylo řečeno v úvodu tohoto článku, prázdniny jsou ve své druhé polovině. Což je pořád spousta času na to, abyste vyzkoušeli něco nového. Navíc je právě před námi pravděpodobně nejteplejší týden letošních prázdnin, pobyt u vody se tedy přímo nabízí. Proč nezkusit Wake Seč?

Parse error in downloaded data
Banner 468 x 60 px